Aktuality

Jsme prvním dealerem TOYOTA s certifikátem nejvyšší kvality v poprodejní péči

26. 1. 2018

Toyota Material Handling nám v prosinci 2017 udělila certifikát ASEC. Stali jsme se tak první firmou v oficiální dealerské síti manipulační techniky Toyota v ČR, která umí pracovat správně v rámci Toyota standardů a využívat její know-how. Připojila jsme se tak k více než 80 certifikovaným společnostem v celé Evropě.

Toyota udělením certifikátu deklaruje, že UHS Jakos má zapracované, ale hlavně zažité nejlepší metody a směrnice skupiny Toyota následující po prodeji vysokozdvižných vozíků. Jde zejména o efektivní servis vzv, logistiky pro náhradní díly pro vzv, krátkodobého pronájmu vysokozdvižného vozíku nebo v oblasti péče o životní prostředí.

„Certifikát potvrzuje, že již zvládneme stejné věci jako Toyota, ve stejné kvalitě a ve stejně konkurenceschopných lhůtách. Garance kvality poskytovaných služeb povede i ke snížení provozních nákladů, k založení flotily pro pronájem vzv, dalšímu zkrácení dodacích termínů a celkovému zlepšení služeb v oblasti prodeje a servisu vysokozdvižných vozíků Toyota. Jsme rovnocenným partnerem pro každého zákazníka bez ohledu na složitost a rozsah manipulace a skladování.“

Vladimír Horák, majitel a jednatel společnosti UHS Jakos

Certifikátem to nekončí

Naše zdokonalování v oboru prodeje a servisu vzv ovšem nadále pokračuje a pracujeme na postupném vylepšování v souladu s metodami Kaizen. Při obhajobě certifikátu ASEC za 3 roky bude UHS Jakos jistě vycházet z ještě lepší startovní pozice než nyní.

Akreditace ASEC – After Sales Service Evaluation & Certification

ASEC zaručuje naším zákazníkům vysoké kvalitativní standardy poprodejních služeb napříč naší prodejní a servisní sítí, nejen v ČR, ale v celé Evropě. V rámci akreditačních procesů se měří výkon a dovednosti pracovníků a pracuje se podle vyspělého tréninkového programu podpořeného školeními servisních techniků vzv STEP (Service Technician Education Programme).

Ostatní články a aktuality

AKCE NA RUČNÍ PALETOVÉ VOZÍKY

13. 11. 2023

Ideální řešení pro uživatele ručních paletových vozíků, kteří potřebují zvýšit produktivitu a výrazn...

Nabízíme prověřené vysokozdvižné vozíky Toyota Tonero

24. 4. 2021

V dubnu jsme nakoupili od našeho dlouhodobého partnera Toyota Material Handling 5 kusů prověřených r...

Zaujali jsme vás? Kontaktujte nás
a my se Vám obratem ozveme

Nebo nám rovnou zavolejte:

  1. *
  2. *