Služby

Máme více než 25 let zkušeností a profesionálně vybavený servis

Ve firmě UHS JAKOS nekončíme jenom prodejem a servisem manipulační a skladové techniky. Snažíme se našim zákazníkům zprostředkovat kompletní nabídku v podobě služeb jako jsou pronájem manipulační techniky, výkup ojetých strojů, výhodné financování při koupi nových nebo použitých vozíků a správa flotily skladové a manipulační techniky. Všechny tyto služby zprostředkujeme rychle a efektivně. Můžete se přesvědčit.

Financování a pronájem

Financování – Pronájem

Krátkodobý – dlouhodobý – full servis

  • Financování – vedle standardního přímého nákupu manipulační techniky nabízíme také našim zákazníkům – splátkový prodej, finanční leasing, úvěr.
  • Krátkodobý pronájem – v případě sezónního charakteru Vašeho podnikání nebo nenadálé odstavení Vašeho stávajícího vysokozdvižného vozíku můžete využít nabídku našeho krátkodobého pronájmu. Měsíční sazba zahrnuje jak údržbu stroje tak i jeho pojištění.
  • Operativní leasing (dlouhodobý pronájem) s full servisem – v případě, že Vaše společnost nechce zvyšovat své investice a majetek, může využít naši nabídku operativního leasingu. Pro Vámi určené období (3 – 5 let) máte jasnou představu o nákladech na zajištění manipulace, bez nutnosti dalších investic. Měsíční sazba zahrnuje – pronájem stroje, kompletní servis, pojištění.
Správa vozového parku

Správa vozového parku – I_site

Více než jen správa flotily

Inteligentní správce flotily Vašich vysokozdvižných vozíků, který Vám pomůže ve čtyřech zásadních oblastech.

  • Náklady
  • Produktivita
  • Zdraví a bezpečnost
  • Životní prostředí

Spolehněte se na nás, jsme tým opravdových profesionálů.

Výkup použitých vozíků

Výkup použitých vozíků

Vykoupíme téměř vše co má minimálně volant

Výkup veškeré manipulační techniky všech značek a stáří. Pro určení ceny výkupu vašeho starého vysokozdvižného vozíku potřebujeme znát aktuální stav vozíku, jeho stáří, počet motohodin.

Zaujali jsme vás? Kontaktujte nás
a my se Vám obratem ozveme

Nebo nám rovnou zavolejte:

  1. *
  2. *