Aktuality

Nové stroje TOYOTA VNA míří do provozu společnosti Hajdík!

12. 5. 2026

S radostí jsme realizovali dodávku moderních VNA vozíků TOYOTA, které pomohou zefektivnit skladové operace a maximálně využít skladovací prostor.

Tyto specializované stroje jsou navrženy pro práci v úzkých uličkách, kde vynikají přesností, stabilitou a vysokým výkonem. Díky nim získává společnost Hajdík ještě efektivnější manipulaci se zbožím a vyšší produktivitu provozu.

Spolu se stroji VNA byly dodány dva li-ionové ruční nízkozdvižné vozíky LPE200.

Děkujeme za důvěru a přejeme mnoho bezpečně odpracovaných hodin!

#ToyotaMaterialHandling #ToyotaVNA #Logistika #Skladování #VNA #WarehouseSolutions #Hajdik #Intralogistika #MaterialHandling #EfektivitaSkladu

Ostatní články a aktuality

Další úspěšné předání je za námi!

3. 7. 2026

Společnost UHS JAKOS, autorizovaný dealer společnosti Toyota Material Handling, předala nový retra...

5 za cenu 4? Přesně tak!

29. 6. 2026

Doplňte svůj sklad o legendární Toyota Lifter a získejte 5 paletových vozíků za cenu 4! A protože ...

Zaujali jsme vás? Kontaktujte nás
a my se Vám obratem ozveme

Nebo nám rovnou zavolejte:

  1. *
  2. *