Aktuality

Soutěž servisních techniků Toyota

28. 2. 2020

V duchu „důležité je se zúčastnit“ byla naše letošní výprava na soutěž techniků Toyota. Samozřejmě šlo o manipulační techniku a tato soutěž byla kvalifikací na celoevropské klání. Jak dopadla naše reprezentace z UHS Jakos?

Soutěž jako známka kvality

Soutěž servisních odborníků vysokozdvižných vozíků a další skladové techniky vypovídá o tom, jak si Toyota zakládá na kvalitě svých služeb. Soutěž je svým způsobem vrcholem vzdělávacího systému servisní péče, přičemž Toyota má v Evropě kolem 3 tisíc servisních techniků!

Cílem soutěže je prověřit odborné technické znalosti, se kterými se technici setkávají, ale také dodržování stanovených technologických postupů a bezpečnosti práce.

Všechno, nebo nic

Soutěž byla rozdělená na kategorie Čelní vysokozdvižné vozíky a Skladová manipulační technika. Oproti loňsku byla letos laťka zase o kus výš – hodnotilo se metodou „všechno, nebo nic“ – technik tedy musel vyřešit všechny servisní úkoly, nebo skončil. Ano, je to přísný metr, ale díky vysokým nárokům pak Toyota i její partneři poskytují tak dokonalý servis svým klientům.

Na stanovištích soutěžící borce prověřila celá řada manipulační techniky Toyota – například čelní vysokozdvižné vozíky Toyota Traigo 48 a Traigo 80, Toyota Tonero, retraky BT Reflex RRE-H, nebo ručně vedené vozíky BT Levio řady LPE. To vše musí proškolený technik znát a kvalifikovaně obsloužit.

Naši hoši v akci

Jako certifikovaný partner Toyota Material Handling CZ s.r.o. jsme samozřejmě v soutěži měli i my svoje žhavá želízka ve složení Tomáš Buchtík a René Kolaja. Na stupně vítězů se dosáhnout nepodařilo, ale stejně jsme na ně pyšní. Borci šli tomu štěstíčku naproti a my v UHS Jakos věříme, že příště už bude vše jinak.

Tak určitě!

Ostatní články a aktuality

AKCE NA RUČNÍ PALETOVÉ VOZÍKY

13. 11. 2023

Ideální řešení pro uživatele ručních paletových vozíků, kteří potřebují zvýšit produktivitu a výrazn...

Nabízíme prověřené vysokozdvižné vozíky Toyota Tonero

24. 4. 2021

V dubnu jsme nakoupili od našeho dlouhodobého partnera Toyota Material Handling 5 kusů prověřených r...

Zaujali jsme vás? Kontaktujte nás
a my se Vám obratem ozveme

Nebo nám rovnou zavolejte:

  1. *
  2. *