Aktuality

Toyota I_Site nabízí inteligentní správu flotily

19. 10. 2017

Díky technologii Toyota I_Site budete mít své vysokozdvižné vozíky vždy pod kontrolou. Budete přesně vědět, co dělají, kdo je řídí, jestli je vše v pořádku a dokonce zjistíte, jak moc jsou vytížení. A toto není zdaleka vše.

Díky službě pro inteligentní správu flotily Toyota I_Site získáte přístup k aktuální situaci ve vaší flotile manipulační techniky odkudkoli přes webový portál a tím nad ní budete mít kontrolu kdykoliv během dne.

Komunikujte s vozíkem přes mobilní síť

Samotné řešení je velmi snadné, do vašeho vozíku nasadíte technologii I_Site a již s ním můžete komunikovat přes mobilní síť. Kromě již zmíněných užitečných funkcí navíc můžete vozík dálkově zastavit, získáte přehledné analýzy a navíc můžete zlepšit svůj provoz hned v několika oblastech. Jedná se o náklady, produktivitu, zdraví a bezpečnost a životní prostředí.

Posilte bezpečnost práce

Při práci s vysokozdvižnými vozíky bohužel hrozí riziko úrazu, ale díky Toyota I_Site je toto riziko mnohem nižší a celé řadě nebezpečných situací se dá snadno předejít. Například je možné ověřit, jestli má daný zaměstnanec řidičské oprávnění, můžete zablokovat přístup k vozíku a po nárazu dokonce vozík zablokovat.

Snižte své náklady

Vzhledem k neustálé kontrole, vám Toyota I_Site pomůže snížit náklady na opravy a poškození vozíků, optimalizovat počty vozíků a řidičů a poskytne vám i detailní přehled o velikosti flotily, stáří strojů a jejich nákladech. Navíc budete mít pod dohledem pravidelné údržby a servisní zásahy.

Zajistěte zvýšení produktivity

Tato aplikace vám umožní zvýšit využití každého stroje, optimalizovat čas a práci řidičů a navíc sledovat i využití nastaveného smluvního nájezdu motohodin.

Chraňte životní prostředí

Vzhledem k efektivitě služby Toyota I_Site dochází současně i k ochraně životního prostředí. Toto je zajištěno například optimalizací používání vozíku a využití baterie, a tím prodloužení jejich životnosti, a také můžete zajistit snížení prodlev a nečinnosti plynových a dieselových čelních vozíků.

Posuňte váš byznys na vyšší úroveň

Toyota na svém webu dále uvedla: „Vyvinuli jsme Toyota I_Site jako reakci na zvyšující se komplexnost v oboru. Tento nástroj poskytuje informace, které jsou nezbytné k faktické analýze a především k tvorbě akčního plánu. Se systémem Toyota I_Site zároveň získáte plnou podporu našeho teamu expertů – společně bezpečněji při dalším rozvoji vašeho prosperujícího byznysu“.

Více informací o Toyota I_Site najdete ve videu níže.

Fotogalerie

Ostatní články a aktuality

AKCE NA RUČNÍ PALETOVÉ VOZÍKY

13. 11. 2023

Ideální řešení pro uživatele ručních paletových vozíků, kteří potřebují zvýšit produktivitu a výrazn...

Nabízíme prověřené vysokozdvižné vozíky Toyota Tonero

24. 4. 2021

V dubnu jsme nakoupili od našeho dlouhodobého partnera Toyota Material Handling 5 kusů prověřených r...

Zaujali jsme vás? Kontaktujte nás
a my se Vám obratem ozveme

Nebo nám rovnou zavolejte:

  1. *
  2. *